fbpx
Доставка та оплата

Самовивіз із Точки видачі у Києві (Безкоштовно)

Самовивіз можна здійснити цілодобово з Точки видачі 2E Gaming за адресою: м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18а (магазин MOYO 24/7).

Забрати товар із магазину ви можете тільки після оформлення замовлення на сайті або звернення до інтернет-магазину.
Якщо товар є в магазині, ваше замовлення буде готове до видачі через 20 хвилин після оформлення.

Терміни доставки товарів, які не представлені в магазині, в середньому становлять від 1 до 3 днів. Точну дату видачі товару вам повідомить менеджер інтернет-магазину.

Оплатити покупку ви можете готівкою або банківською картою.
Увага! Для отримання товару, сплаченого на сайті банківською карткою, в магазині вам необхідно пред’явити карту, з якої ви зробили оплату, і документ, що засвідчує особу.

Якщо ви оплатили товар за допомогою застосунку платіжної системи або віртуальної банківської карти, вам необхідно надати підтвердження платежу і документ, що засвідчує особу.

Як дістатися

Громадським транспортом: від ст. м. «Оболонь» трамваєм №11 или 17 до зупинки «Пожежна частина» або від ст. м. «Оболонь» до зупинки «Завод залізобетонних виробів», далі пройти 400 м по вул. Вербовій. Із лівого боку знаходиться магазин MOYO 24/7.

Автомобілем: через торговий центр «Караван» по вул. Луговій, поворот на промзону на вул. Петра Дегтяренка. Потім їдьте прямо 1,2 км. Із лівого боку знаходиться магазин MOYO 24/7 (є парковка). Якщо повертати з вул. Семена Скляренка, треба їхати до кінця вул. Марка Вовчка, проїхати під залізничним мостом і повернути ліворуч на перехресті.

Графік роботи: ЦІЛОДОБОВО.

 

Доставка по Україні у відділення та кур’єром «Нова пошта» (за тарифами перевізника)

Доставка займає 1-3 дні. Точну дату і час доставки товару отримуєте після погодження із менеджером інтернет-магазина при оформлені замовлення.

Доставка товарів кур’єром здійснюється з 9:00 до 21:00.

У день доставки кур’єр передзвонить за 1 годину до здійснення доставки.

Передоплачений товар може отримати тільки та людина, на кого оформлена доставка. При отриманні замовлення при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення.

Кур’єр робить перевірку товару на наявність видимих пошкоджень, при передачі одержувачу перед оплатою товару. Переконайтеся в цілісності, комплектності та працездатності техніки.

Оплата готівкою кур’єру здійснюється під час доставки товару. Кур’єр виконує доставку замовлення, ви сплачуєте його готівкою після перевірки товару.

 

Доставка у відділення «Justin» (за тарифами перевізника)

Видача замовлення на відділенні по всій Україні через 24 години після передачі нами товару кур’єрській службі.

Точну дату доставки товару вам повідомить менеджер інтернет-магазину при оформленні замовлення.

Оплатити товари Ви зможете за допомогою карт VISA/Mastercard або готівкою при отриманні посилки в пункті «Justin».

Максимальна вага вантажу 15 кг об’ємного ваги, сума сторін не більше 120 см.

Ваше замовлення може бути доставлено в будь-який пункт видачі посилок компанії «Justin» (супермаркети мережі «Ciльпо», «Фора», «Fozzy», «Thrash!»).

 

Оплата платіжними картками Visa та MasterCard на сайті 2EGaming.com

До оплати на сайті приймаються картки Visa і MasterCard. При формуванні замовлення, вам необхідно вибрати в списку можливих способів оплати – оплата Банківською платіжною карткою, після чого підтвердити замовлення. Далі ви будете перенаправлені на спеціальну безпечну сторінку банку, на якій вам необхідно авторизуватись і підтвердити оплату з вашої картки.

Послуги Оплати банківською платіжною карткою на сайті надаються «Приватбанком». Персональні дані обробляються за вашою згодою.

Збереження ваших персональних даних гарантується:

  • дотриманням міжнародних стандартів безпеки електронних платежів 3D-Secure;
  • технологією одноразових паролів One-time password;
  • сертифікатами Verified by Visa, MasterCard SecureCode;
  • моніторингом платежів 24/7 online;

Немає товарів у кошику.