fbpx

ПРО БРЕНД

Бренд 2E Gaming спеціалізується на виготовленні доступних і водночас високотехнологічних товарів для амбіційних гравців будь-якого рівня.
Прагнемо, аби асортимент був широкодоступний і різноманітний, тому розвиваємося в багатьох напрямах, зокрема пропонуємо потужне устаткування, надійне ігрове спорядження турбуємось про комфорт і допомагаємо відтворювати переможну атмосферу.
2E Gaming особливу увагу зосередив на створенні зручної екосистеми для кожного геймера.

Ігрові монітори та підставки до них, корпуси для ПК й охолодження, акустичні системи та гарнітури, що «помічають» найтихіші кроки ворога, навіть окуляри для захисту очей від шкідливого синього випромінювання…

І це тільки частина багатого асортименту!

 

Геймпади, ігрові клавіатури, прицільні миші, які допоможуть влучно вражати цілі, гідно витримують напругу будь-якого бою.

А для здійснення крутих і швидких маневрів у пригоді стануть трендові ігрові поверхні.

Для полегшення життя геймерів 2E Gaming виробляє також дрібну ігрову периферію.

Впорядкувати робочий простір і забезпечити свободу рухів допоможуть тримачі кабелю, підставки під навушники та охолоджуючі підставки для ноутбуків.

Важливо, щоби кожен гравець почував себе комфортно і впевнено, тому забезпечуємо широкий вибір крісел 2Е Gaming із можливістю індивідуального налаштування.

Невпинно працюємо над створенням цікавих рішень у сфері дизайну та оформлення з метою покращення ігрового простору користувачів.

Грайте та перемагайте в найзапальніших боях разом із 2E Gaming!

Немає товарів у кошику.