fbpx
Новини

Світ геймінгу невпинно розвивається, надаючи геймерам дедалі більше нових можливостей для занурення в захопливі віртуальні світи. Постійно впроваджуючи інновації, 2E GAMING доповнив асортимент двома ігровими столами, які піднімуть геймерський досвід на абсолютно новий рівень.

2E GAMING KIRIN RGB: синергія інноваційності та стилю

Ігровий стіл KIRIN RGB є не просто місцем для комп’ютера чи консолі, а містичним порталом у світ ігор. Завдяки яскравому RGB-підсвічуванню, яке легко налаштовується через блок керування, кожна ігрова сесія перетворюється на захопливе світлове шоу. Масивна металева основа й можливість регулювання висоти (три рівні) забезпечують непохитну стійкість і комфорт під час ігрових марафонів. І, звісно, незамінними стануть зручні тримачі для гарнітури й чашки, розміщені під стільницею задля економії робочого простору.

2E GAMING OTOROSHI: простота, функціональність, стиль

Для тих, хто цінує лаконічність дизайну, але не готовий жертвувати функціональністю, 2E GAMING OTOROSHI стане оптимальним вибором. Надійність конструкції зумовлена наявністю масивних металевих ніжок і стільниці, обробленої карбоном для стійкості до подряпин і бруду, – втілення міцності й довговічності. Ергономічна форма стільниці та простора робоча поверхня (120 × 60 см) забезпечують можливість розташувати все необхідне геймерське устаткування і з комфортом поринати в ігровий вир. Модель оснащена зручними металевими тримачами для гарнітури й чашки, які вбудовано під стільницею для економії робочого простору.

Ігрові столи 2E GAMING – втілення оптимального балансу між якістю і доступною ціною. Кожен елемент цих моделей продуманий до дрібниць, щоби забезпечити користувачам неперевершені враження від геймінгу й безкомпромісний комфорт.

Насолоджуйтеся дійсно комфортним геймінгом з ігровими столами 2E GAMING!

Немає товарів у кошику.