fbpx
Новини

Маємо дивовижну новину для геймерів: «зброя», що зробить перемогу неминучою, доступна на складі ERC! Ідеться про мишу MG345 бренда 2E Gaming. Крім вочевидь неймовірного футуристичного дизайну, модель вирізняється якісним начинням, що зумовлює можливість тонкого налаштування аксесуара для надскладних завдань: мишу оснащено сучасним сенсором Instant A825 із роздільною здатністю до 12 800 DPI, перемикачами Huano, тефлоновими глайдами для забезпечення надвисокої швидкості переміщення. Кабель із паракорду руйнує межі можливостей і дарує шанс рухатися вільно – точність пострілів, свобода для шалених маневрів й абсолютний контроль для досягнення жаданих перемог!

Яскраве RGB-підсвічування, що «рветься» зсередини прозорого корпусу, допоможе створити особливу атмосферу і водночас додати цікавий акцент у робочий простір. До речі, це неймовірне сяйво можна налаштовувати на власний смак: десять готових сценаріїв підсвічування та необмежена кількість кольорів і відтінків (16,8 млн кольорів) – нестримна енергія світла й кольору буквально в руках.

Завзяті гравці не оминуть шанс мати мишу, яку можна налаштувати з урахуванням чи не всіх індивідуальних побажань. Тож не гайте часу: точна й потужна «зброя» чекає на своїх переможців на наших полицях!

Немає товарів у кошику.