fbpx
Новини

Неймовірне кольорове поповнення асортименту 2E GAMING – клавіатура KG315 та ігрова гарнітура HG315 7.1, які є непереможною комбінацією яскравого дизайну, стилю, функціоналу та доступної ціни і точно не залишать байдужим.

Клавіатура 2E GAMING KG315 RGB та гарнітура 2E GAMING HG315 7.1 пропонують чотири кольори перемоги: чорний, білий, жовтий і рожевий, що яскраво доповнять будь-який сучасний сетап і неймовірно пасуватимуть разом.

Клавіатура KG315 оснащена RGB-платою та підтримує 11 різноманітних сценаріїв підсвічування з можливістю тонкого налаштування швидкості й яскравості кольорів. Вона повнорозмірна, зручна, має надійну міцну конструкцію корпусу і м’який тайпінг. Завдяки вбудованому чипу, окрім 104 основних кнопок, модель KG315 пропонує 6 додаткових програмованих макроклавіш (G1-G6). Потужне фірмове програмне забезпечення дає змогу значно розширити базовий функціонал. Форма корпусу ергономічна та розроблена спеціально для комфортних тривалих сесій, а підсвічування символів допоможе ефективно грати або навчатися навіть у повній темряві. Для ще більшої зручності в корпусі клавіатури передбачено тримач для смартфона або планшета.

Гарнітура HG315 7.1 оснащена фізичним чипом віртуального звучання, що відкриває широкі можливості для індивідуальних налаштувань за допомогою фірмового програмного забезпечення. Форму навушників розроблено для комфортного використання під час найтриваліших ігрових сесій. Сучасне оформлення амбушур еластичною повітропроникною тканиною запобігає втомі. Мікрофон має складану конструкцію та за потреби його легко прибрати. Модель HG315 7.1 оснащена повноцінним RGB-підсвічуванням, яке додає яскравих вражень запеклій боротьбі. Керування звуком, мікрофоном і світлом зручне та розташоване на кабелі навушників. А сам кабель довгий, надійний і захищений стильним тканинним обплетенням для тривалого використання.

Не стримуйте себе в найсміливіших комбінаціях кольорів. Вибирайте комплект – клавіатура KG315 та гарнітура HG315 7.1.

Немає товарів у кошику.