fbpx
Новини

Кожна запальна ігрова сесія – це подорож. А кожна подорож стає ще цікавішою, коли під тобою надійні швидкі колеса. Геймери будь-якого рівня знайдуть потрібні їм колеса для крісла в лінійці 2Е Gaming.
Знімні колеса для геймерських крісел 2Е Gaming виготовлено з міцного термополіуретана. Вони не лише самі працюють довго, але ще й подовжують життя підлогового покриття, зберігають дорогий паркет і ламінат. Пересування крісла на таких колесах є плавним і безшумним: вони не завадять почути все, що відбувається у грі та не псуватимуть нерви оточуючим навіть серед тихої ночі. На кожному колесі є затискач, аби надійно зафіксувати крісло за потреби.
Універсальні колеса 2E Gaming GWH-003-BK якнайкраще «співпрацюватимуть» із кріслами для підлітків. Вони мають радіус 64 мм та середню швидкість кочення.
Дещо більшими та швидшими є яскраві колеса 2E Gaming GWH-001-RD серії Speed. Масивна металева конструкція та якісний підшипник цих 76-міліметрових коліс надають додаткову перевагу в найнапруженіших «баттлах».
Таку саме конструкцію, але дещо інший дизайн мають колеса 2E Gaming GWH-002-CL. Їх спроєктовано для тих геймерів, які прагнуть максимально контролювати і гру, і все, що відбувається навколо.
Колеса з лінійки 2Е Gaming можна використовувати в усіх типах крісел з діаметром посадкового гнізда 11 мм. При цьому вони не сумісні з кріслами і стільцями IKEA та JYSK.

Немає товарів у кошику.