fbpx
Новини

Нарешті доступні для замовлень дві моделі мембранних повнорозмірних ігрових клавіатур 2E Gaming KG330 і KG340 із українським гравіруванням і LED-підсвічуванням.
Обидві виконані в чорному кольорі й лаконічному функціональному стилі. Завдяки універсальному дизайну та якісному гравіруванню ці моделі можна використовувати як для ігор, так і під час офісної роботи або навчання.

Корпуси клавіатур виготовлено із якісних матеріалів. 104 ультрашвидкі клавіші з міцного ABS-пластика, що добре відгукуються, забезпечать користувачу беззаперечну перевагу в іграх і повсякденних завданнях. Ресурс кнопок – понад 10 мільйонів натискань. Є незнімна підставка під зап’ясток, прогумовані складні ніжки і два рівні регулювання висоти. Тип підключення – USB 2.0.
Завдяки яскравому різнобарвному LED-підсвічуванню не потрібно напружувати зір в темряві, аби вибрати той чи інший символ.
У моделі 2E Gaming KG340 для додаткової зручності передбачено 10 мультимедійних кнопок, її дизайн більш стильний і яскравий, а тайпінг м’якше.

Для поціновувачів оригінальних, але зручних аксесуарів пропонуємо мембранну вологостійку клавіатуру 2E Gaming KG355 чорного кольору. Ця модель виконана в ергономічному форматі TKL – без додаткового цифрового блоку, але основний блок повнорозмірний – як у звичайних клавіатур.
Беззаперечну перевагу користувачу під час ігор та виконання повсякденних завдань забезпечать 87 ультрашвидких клавіш, що добре відгукуються. Клавіатура із українським гравіруванням має 19 Anti-Ghosting клавіш. Ресурс клавіш становить 10 млн натискань.
Завдяки яскравому різнобарвному LED-підсвічуванню не потрібно напружувати зір в темряві. Стійкість масивного корпусу забезпечують прогумовані ніжки. Ковпачки зроблено з міцного якісного ABS-пластику.

Немає товарів у кошику.