fbpx
Новини

Геймерський килимок – аксесуар, здатний суттєво вплинути на результат. Правильно підібрана поверхня створює різницю між гарними гравцями та чемпіонами. Аби геймери могли максимально контролювати перебіг баталій, 2E розробили дві нові лінійки ігрових килимків 2E Gaming Mouse Pad під різні вимоги і стилі гри – CONTROL та SPEED.

З одного боку, серії схожі між собою, адже обидві виготовлено з надійних матеріалів, мають покриття, що відштовхує вологу, стриманий, але вишуканий дизайн, є сумісними як із лазерними, так і з оптичними сенсорами. А з іншого – мають унікальні особливості для найкращого ігрового процесу та досягнення бажаного результату.

 

Контролюєш дрібниці – перемагаєш загалом

Назва серії 2E Gaming Mouse Pad CONTROL говорить сама за себе. Ці ігрові килимки мають фактурну поверхню, що забезпечує максимальний рівень контролю та надає впевненості в якості передавання рухів. Чіткі рухи та влучні постріли відбуваються, коли треба, поки супротивник продовжує ковзати своєю мишею.

Аби контроль над ігровим процесом завжди лишався максимальним, було розроблено кілька варіантів цих ігрових поверхонь у різних розмірах: Pad М (360×275 мм), Pad L (450×400 мм), Pad XL (800×450 мм) завтовшки 3 мм та Pad ХХL (940×450 мм), Pad 3ХL (1200×550 мм) завтовшки 4 мм.

Килимки оснащено спеціальними шарами, один з яких дає змогу ігровій поверхні завжди залишатися на потрібному місці, а другий – запобігає вбиранню води.

 

Випереджати, аби вигравати

Завдяки ультрагладкому покриттю килимки 2E Gaming Mouse Pad SPEED дають змогу досягнути максимально вільного руху миші. Миттєва реакція під час ігрової сесії вкрай необхідна в напружених шутерах, із нею можна гарантовано бути завжди на крок попереду опонентів.

Залежно від розмірів ігрового столу та габаритів самого геймера можна вибрати оптимальну ігрову поверхню: Pad М (360×275 мм), Pad L (450×400 мм), Pad XL (800×450 мм) завтовшки 3 мм та Pad ХХL (940×450 мм), Pad 3ХL (1200×550 мм) завтовшки 4 мм.

Якісні матеріали, з яких виготовлено килимки, продуманий захист від ковзання і від вологи гарантують тривале використання цих поверхонь, їхню зносостійкість і позбавляють потреби постійно звикати до нового килимка через невідповідність попереднього.

Немає товарів у кошику.