fbpx
Новини

Але літня спека – це лише привід, адже процесори та ПК нагріваються незалежно від пори року та потребують ефективного охолодження. 2E Gaming пропонує кулери та системи охолодження на будь-який смак і вподобання.

Анонсуємо поповнення асортименту 2E Gaming у категорії «Охолодження»:
– процесорне охолодження;
– вентилятори для корпусів.
Усе, що створено для гри, має бути надійним і витривалим, а для перемоги потрібно забезпечити максимальний комфорт усіх складових ПК. Якщо комп’ютерну систему використовують на повну потужність, важливо подбати про її компоненти. Перегрівання призводить до пошкодження та виходу з ладу комплектуючих, зменшує строк їхньої служби.

2E Gaming пропонує універсальний асортимент охолодження для процесора

Кулер для процесора 2E Gaming AIR COOL AC120Z-RGB без теплових трубок і з Auto RGB-підсвічуванням. TDP «малюка» становить 95W. Алюмінієвий радіатор зі спеціальним чорним покриттям із керамічними елементами для ефективного відведення тепла. Вигнута заокруглена форма пластин, відшліфована алюмінієва основа, на додачу – тихий 120-мм вентилятор із гідравлічним підшипником.

 

Бюджетний кулер із алюмінієвим радіатором компактної баштової форми 2E Gaming AIR COOL AC90D4-RGB забезпечує ефективне відведення тепла всередині обмеженого простору. Чотири 6-мм мідні теплові трубки вбудовано безпосередньо в основу за прогресивною технологією прямого контакту з поверхнею процесора DTH (Direct Touch Heat pipes). TDP моделі становить 130W. На додачу – тихий 120-мм вентилятор із Auto RGB-підсвічуванням на гідравлічному підшипнику.

 

Низькопрофільний кулер 2E Gaming AIR COOL AC120T4-RGB із алюмінієвим радіатором, що має спеціальне чорне покриття, із керамічними елементами для активного відведення тепла й ефективного охолодження. TDP моделі становить 130W. Чотири 6-мм мідні теплові трубки, що вбудовано безпосередньо в основу за прогресивною технологією прямого контакту з поверхнею процесора DTH (Direct Touch Heat pipes). Ця модель має незвичайне ефектне RGB-підсвічування. Завдяки глянцевій поверхні лопатей, що відбивають сяйво, виникає ілюзія 3D-ефекту.

 

Охолодження для процесора 2E Gaming AIR COOL AC120D4-ARGB з адресним RGB-підсвічуванням, розподіленим внутрішньою частиною вентилятора, із радіатором класичної баштової конструкції. Компактний кулер із тихим 120-мм вентилятором на гідравлічному підшипнику. Можна встановити один із бажаних режимів підсвічування: монохромний або з чергуванням різних відтінків. Радіатор із чотирма 6-мм мідними тепловими трубками, вбудованими на певній відстані, що підвищує ефективність охолодження і впливає на розподіл повітряних потоків. На алюмінієву поверхню радіатора нанесено спеціальне чорне покриття «керамічний порошок», що підвищує ефективність охолодження та гарантує показник TDP 150W. Поверхня основи цієї моделі відшліфована. Прямий контакт теплових трубок із процесором за DTH-технологією покращує тепловідвід. Кулер зі зручним кріпленням на актуальні сокети. Пристрій нескладно встановлювати й демонтувати (за необхідності).

 

Охолодження для процесора 2E Gaming AIR COOL AC120D6-ARGB з адресним RGB-підсвічуванням, розподіленим внутрішньою частиною вентиляторів, із радіатором класичної баштової конструкції. Компактний кулер із двома тихими 120-мм вентиляторами на гідравлічному підшипнику. Можна встановити один із бажаних режимів підсвічування: монохромний або з чергуванням різних відтінків. Радіатор із шістьма 6-мм мідними тепловими трубками, вбудованими на певній відстані, що підвищує ефективність охолодження і впливає на розподіл повітряних потоків. Алюмінієва поверхня радіатора зі спеціальним чорним покриттям «керамічний порошок», що підвищує ефективність охолодження і гарантує показник TDP 180W.

Поверхню основи цього кулера відшліфовано. Гідравлічний підшипник вентиляторів забезпечує стабільну та тиху роботу, не перегрівається за високих навантажень. Чорне покриття радіатора та теплових трубок, що мають прямий контакт із процесором, сприяє активному теплообміну й ефективному охолодженню. Процесорне охолодження 2E Gaming AIR COOL зі зручним кріпленням на актуальні сокети, нескладно встановлювати та демонтувати (за необхідності). Прямий контакт теплових трубок із процесором за DTH-технологією покращує тепловідведення.

 

2E Gaming пропонує універсальний асортимент корпусних вентиляторів

Усі моделі на гідравлічному підшипнику, що забезпечує тиху та довготривалу роботу на понад 4 000 годин безперервного використання, і мають антивібраційні накладки.

Класичні моделі:

Антивібраційні EVA-накладки. EVA – сучасний матеріал, що не деформується під час нагрівання, гасить вібрацію, еластичний і витривалий щодо різного роду навантажень.

Підключення: Molex 4PIN +2510-3PIN. У комплекті: інструкція та набір гвинтів, необхідний для встановлення вентилятора в корпус.

Моделі вентиляторів із підсвічуванням:

Антивібраційні силіконові накладки, що не деформуються під час нагрівання, гасять вібрацію, еластичні та стійкі щодо різного роду навантажень.

Підключення: 2510-4PIN для 2E-ACF120PW-RGB та 2510-4PIN/+ 5V 3PIN RGB для 2E-ACF120PA-ARGB. У комплекті є інструкція та набір гвинтів, необхідний для встановлення вентилятора в корпус.

 

Пропонуємо оцінити пропозицію охолодження 2E Gaming. Бажаємо нових бізнесових, освітніх, творчих досягнень і перемог у запеклих ігрових баталіях разом із 2E Gaming.

Немає товарів у кошику.