fbpx
Новини

П’ять нових серій геймерських крісел 2Е Gaming здатні задовольнити найвибагливіші смаки гравців різного віку, із різними уподобаннями та вимогами до ігрових аксесуарів. Серії мають конструктивні та дизайнерські особливості, але всі вони ефективно підтримують спину користувача та значно зменшують втому під час довгих годин гри або роботи за комп’ютером.

Серії мають назви BASAN, BUSHIDO, HEBI, HIBAGON, OGAMA. Аби користувач мав змогу максимально налаштувати крісло під себе, в усіх серіях (окрім HEBI, де нахил спинки не доступний) можна регулювати кут нахилу спинки від 90˚ до 180˚, їх оснащено посиленим газліфтом 4-го класу, «метеликовим» механізмом гойдання, регульованими підлокітниками та анатомічними подушками для попереку та шиї (крім серії HEBI).

Оббивку з екошкіри легко доглядати, вона пропускає повітря і відводить тепло. Нею оснащено майже всі нові крісла. Хіба що модель BUSHIDO Grey вирізняється повністю тканинною оббивкою для любителів більш природних відчуттів.

Усі крісла мають наповнювач із піни високої щільності – матеріалу, якій найбільш оптимально здатний якісно утримувати тіло користувача, підлаштовуватися під нього, «запам’ятовувати» вигини і до того ж проводити повітря.

Щодо особливостей, то в серії BASAN варто відзначити якісне поєднання геймерського функціоналу з вишуканим класичним дизайном у чорному кольорі. Оббивка цього крісла з екошкіри преміальної якості та має перфоровані вставки в зоні сидіння та спини для кращого обігу повітря.

Серія BUSHIDO – це чотири стильних неповторних дизайни на різні смаки: чорний, чорний із червоним, чорний із білим та вишуканий сірий.

На відміну від крісел інших серій, де в основі лежить металева хрестовина та сталевий каркас із нейлоновими стропами, у серії HEBI (дві моделі: чорна з зеленим і чорна з білим) хрестовину виготовлено з посиленого пластику. Це зумовлено тим, що крісло орієнтовано на підлітків вагою до 100 кг. Відтак воно є достатньо міцним, але легким, аби тінейджерам було легко ним оперувати.

Крісла серії HIBAGON вирізняються ергономічним дизайном (дві моделі: чорна з червоним і камуфльована) та 3D-регулюванням підлокітників.

Найяскравіша серія – OGAMA, адже ці крісла оснащено RGB-підсвічуванням із можливістю індивідуально налаштовувати ефекти за допомогою пульта ДК. І немає потреби під’єднувати крісло до електричної мережі, достатньо вкласти заряджену батарею до спеціальної кишені й можна годинами насолоджуватися грою світла.

Немає товарів у кошику.