fbpx
Новини

В асортименті 2E Gaming з’явилися нові підставки для моніторів двох кольорів – білого та чорного. Їх оснащено USB-концентратором, вбудованим RGB-підсвічуванням, тримачем для смартфона і відділенням для зберігання дрібниць. Корпус складаний, довжина – регульована.

Від висоти розміщення монітора залежить, як сильно втомлюватимуться очі користувача, якщо він довго працює за комп’ютером. Крім того, від розташування монітора залежить реалістичність відображення графіки та кольорів. Із підставками для монітора 2E-CPG-007-WT та 2E-CPG-007-BK ці проблеми буде розв’язано.

Приставки призначені для моніторів діагоналлю до 29″. Завдяки стильному ергономічному дизайну вони не займають багато місця на робочому столі і стануть його яскравим акцентом. Конструкція доволі міцна та стійка – монітор ніколи не впаде. Підставки складані – у разі необхідності їх легко транспортувати та зберігати. Залежно від розміру монітора можна регулювати довжину підставок.

Підставки для монітора 2E-CPG-007-WT та 2E-CPG-007-BK мають тримач для смартфона – можна бути впевненим у комфорті в разі необхідності скористатися ним. Дбаючи про користувачів, виробник оснастив підставки відділенням для дрібних речей – тепер жодна з них не загубиться.

Завдяки RGB-підсвічуванню ці підставки стануть стильним аксесуаром на будь-якому робочому столі.

Немає товарів у кошику.