fbpx
Новини

Універсальний асортимент 2E GAMING – це сучасна актуальна пропозиція для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.

Варто пам`ятати, що без належної вентиляції комп`ютерна система буде працювати із затримкою та може вимкнутись у самий відповідальний момент, через перевантаження. Організація оптимального температурного середовища компонентів – актуальна задача користувача.

При перегріві складових системи знижується продуктивність їх роботи та витривалість. Як наслідок, компоненти, що працюють при надмірних температурах, швидше виходять з ладу, а отже знижується термін їх служби.

Анонсуємо оновлений асортимент охолодження для процесорів 2E GAMING AIR COOL.

Оновлена популярна модель охолодження для процесора 2E GAMING AIR COOL AC90D4-RGB:

  • бюджетний кулер із компактною баштовою формою алюмінієвого радіатора та чотирма 6мм мідними тепловими трубками, що вбудовані безпосередньо в основу, за прогресивною технологією прямого контакту із поверхнею процесора DTH (Direct Touch Heat pipes). Показник TDP моделі 130W. На додачу тихий 90мм вентилятор із RGB підсвіченням на гідравлічному підшипнику. Кулер адаптования для встановлення на сокет LGA1700, суміснісний із процесорами нового покоління Intel Alder Lake. Докладна інформація про монтаж та складові комплекту в “Керівництві по експлуатації користувача”. Пропозиція актуальна для користувачів та промислової збірки ПК.

Новинка: модель охолодження для процесора 2E GAMING AIR COOL AC90D4:

  • бюджетний кулер із компактною баштовою формою алюмінієвого радіатора та чотирма 6мм мідними тепловими трубками, що вбудовані безпосередньо в основу, за прогресивною технологією прямого контакту із поверхнею процесора DTH (Direct Touch Heat pipes). Показник TDP моделі 130W. В комплекті тихий 90мм вентилятор на гідравлічному підшипнику. Кулер адаптования для встановлення на сокет LGA1700, суміснісний із процесорами нового покоління Intel Alder Lake. Докладна інформація про монтаж та складові комплекту в “Керівництві по експлуатації користувача”. Пропозиція актуальна для користувачів та промислової збірки ПК.

Оновлена популярна модель охолодження для процесора 2E GAMING AIR COOL AC120T4-RGB:

  • низько профільний кулер із алюмінієвим радіатором та чотирма 6 мм мідними трубками. Конструкція має спеціальне чорне покриття, що сприяє активному відводу тепла та захищає матеріали від корозії та ушкодження. Показник TDP моделі 130W. Мідні теплові трубки вбудовані безпосередньо в основу, за прогресивною технологією прямого контакту із поверхнею процесора DTH (Direct Touch Heat pipes). Модель має незвичайне та привабливе RGB підсвічення. Виникає ілюзія 3D ефекту за рахунок глянцевої поверхні лопатей 120 мм вентилятора, що відбивають сяйво. Гідравлічний підшипник працює тихо та надійно. Кулер адаптования для встановлення на сокет LGA1700, суміснісний із процесорами нового покоління Intel Alder Lake. Докладна інформація про монтаж та складові комплекту в “Керівництві по експлуатації користувача”.

Новинка: модель охолодження для процесора 2E GAMING AIR COOL ACM90D4:

  • кулер із класичною баштовою формою радіатора та прихованим 80мм вентилятором. Конструкція має спеціальне чорне покриття, що сприяє активному відводу тепла та захищає матеріали від корозії та ушкодження. Показник TDP моделі 180W. Чотири 6мм мідні теплові трубки вбудовані безпосередньо в основу, за прогресивною технологією прямого контакту із поверхнею процесора DTH (Direct Touch Heat pipes). Верхній сегмент кулера із ARGB підсвіченням. Гідравлічний підшипник вентилятора працює тихо та надійно. Кулер адаптования для встановлення на сокет LGA1700, суміснісний із процесорами нового покоління Intel Alder Lake. Докладна інформація про монтаж та складові комплекту в “Керівництві по експлуатації користувача”.

Новинка: модель охолодження для процесора 2E GAMING AIR COOL ACN120-S:

  • кулер із класичною баштовою формою радіатора та 120мм вентилятором. Конструкція має спеціальне чорне покриття, що сприяє активному відводу тепла та захищає матеріали від корозії та ушкодження. Показник TDP моделі 180W. Чотири 6мм мідні теплові трубки вбудовані безпосередньо в основу, за прогресивною технологією прямого контакту із поверхнею процесора DTH (Direct Touch Heat pipes). Гідравлічний підшипник вентилятора працює тихо та надійно. Кулер адаптования для встановлення на сокет LGA1700, суміснісний із процесорами нового покоління Intel Alder Lake. Докладна інформація про монтаж та складові комплекту в “Керівництві по експлуатації користувача”.

Моделі процесорного охолодження 2E GAMING AIR COOL із зручним кріпленням на актуальні сокети, не складно встановлювати і демонтувати (при необхідності). В комплекті термопаста із показником теплопровідності >1.63 W/M-K.

Сучасний асортимент охолодження для процесорів з урахуванням основних технічних характеристик та вимог, оригінальний дизайн та продумана конструкція – суттєві аргументи для вибору на користь 2E GAMING AIR COOL.

2Е – сучасна пропозиція для широкого загалу користувачів !

 

Немає товарів у кошику.