fbpx
Новини

Існує велика кількість пропозицій готових рішень і компютерних компонентів для створення систем різного рівня складності та призначення. Складові удосконалюють практично щороку, і зазвичай вони відповідають не тільки сучасним технічним параметрам, але й тенденціям комп’ютерної моди.

Корпус – це основа компютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Від того, наскільки вибір буде вдалим, залежить чітка робота ПК.

Актуальні пропозиції для тих, хто вибирає компактний корпус для ігрової чи робочої системи із асортименту 2E GAMING.

Пропонуємо звернути увагу на моделі 2E GAMING в стилі «міні».

Корпус 2E Gaming DEFENSO (GM3) / Корпус 2E Gaming ASPER (GM7) /Корпус 2E Gaming CLARUS (GM5)

Компактний – це не означає обмежені можливості. Здебільшого це стосується лише материнської плати, яка має певний формфактор для мінікорпусу. Для вищезазначених моделей мінікорпусів 2E GAMING, що створені на базі унікального та надійного шасі 2Е Gaming style, конструкція якого гарантує активний обдув і раціональну організацію внутрішнього простору, стануть у пригоді материнські плати формату Micro ATX, Mini ITX, стандартні ATX блоки живлення й охолодження для процесора заввишки до 163 мм. Завдовжки відеокарти не мають перевищувати 375 мм.

Матеріал корпусів –сталь високої якості стандарту SPCC 0,7 мм та бокова панель із загартованого скла 4 мм із гвинтовим кріпленням на задній панелі, яку за потреби легко демонтувати.

Компактні корпуси без функціональних обмежень. Моделі 2E Gaming DEFENSO (GM3) / ASPER (GM7) / CLARUS (GM5) із сучасними рознімами (один USB 3.0, два USB 2.0) мають місце для монтажу достатньої кількості накопичувачів (два 3,5-дюймові відділення та три 2,5-дюймові відділення) і численних плат розширення (чотири слоти розширення).

Корпуси мають вивірену конструкцію та раціонально продуманий внутрішній простір. Це зручно для тих, хто створює перший комп’ютер, та для промислового збирання. Метал корпусів відшліфований, немає загострень чи елементів, що виступають і заважатимуть, достатньо місця для розміщення кабелів.

Блок живлення монтується в нижній частині корпусів із боку задньої панелі. Безпосередньо під ним (на нижній панелі) закріплено стандартний пиловий фільтр. Ніжки корпусів оздоблено гумовими вставками для зниження вібрації на поверхні та бездоганної фіксації.

 

На верхній панелі є знімний пиловий магнітний фільтр, який за необхідності можна легко демонтувати та почистити.

Компактний корпус лаконічно доповнить сучасний інтер’єр і підкреслить його стиль.

Моделі у стриманому дизайні

Корпус 2E Gaming DEFENSO (GM3) із комбінованою передньою пластиковою панеллю, що має вставку у формі сітки, та ARGB-підсвічуванням (вмонтована ARGB-стрічка). У комплекті є один вбудований 120 мм ARGB-вентилятор на задній панелі.

 

Корпус 2E Gaming ASPER (GM7) із фігурною перфорованою передньою пластиковою панеллю, що має ARGB-підсвічування: у комплекті два вмонтовані 120 мм ARGB-вентилятори на верхній та один 120 мм ARGB-вентилятор на задній панелі.

 

Якщо маєте бажання додати кольорів і надаєте перевагу скляним, прозорим елементам дизайну із підсвічуванням, пропонуємо модель 2E Gaming CLARUS (GM5).

2E Gaming CLARUS (GM5) – найяскравіший представник компактних рішень 2E Gaming. Передня панель із загартованого скла, двома 120 мм ARGB-вентиляторами на передній та одним 120 мм ARGB-вентилятором на задній панелі. З обох боків на передній панелі розташовані отвори для активної вентиляції, що забезпечує ефективний теплообмін і захист від перегрівання.

 

В усіх зазначених моделях вентилятори із конекторами 6 пін, що під’єднані до концентратора, що розраховано на загальне підключення чотирьох ARGB-вентиляторів. Змінити колір підсвічування можна за допомогою кнопки на панелі введення та повністю його вимкнути, затримавши її в увімкненому положенні кілька секунд. Отже, можна пристосувати світловий ефект до умов використання. У комплекті також є кабель для під’єднання концентратора до материнської плати, що дає можливість керувати та синхронізувати підсвічування всіх компонентів системи.

Додатково в корпусах передбачено місце для встановлення одно- та двосекційного рідинного охолодження (радіатор 120/240 мм на передню, 240 мм на верхню панель і 120 мм на задню панель). Загальна кількість стандартних 120 мм вентиляторів, що можливо встановити – п’ять.

 

Вибір корпусу – важливий етап створення унікальної системи і тут важливо враховувати кожну складову. Компактний корпус – це можливість створити надійну комп’ютерну систему різного рівня на базі стандартних компонентів.

Універсальний асортимент 2E Gaming – це сучасна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції. Геймінг – синонім усього прогресивного та функціонального. Для вдалої гри та для виконання завдань різного рівня складності та характеру важливо мати надійну комп’ютерну систему. Пропонуємо оцінити пропозицію корпусів 2E Gaming, зокрема, корпусів мініформату. Бажаємо нових бізнесових, освітніх або творчих досягнень і перемог у запеклих ігрових баталіях разом із 2E Gaming.

Немає товарів у кошику.