fbpx
Новини

Нова ігрова лінійка моніторів 2Е створена, щоби подарувати кожному користувачу незабутній ігровий досвід нового рівня. І не має значення: чи то екстремальний геймер, професійний кіберспортсмен або початківець.

Провідник у світ геймінгу

Ігровий монітор 2Е G2423B із діагоналлю дисплея 24″ розроблений спеціально для геймерів. Оснащений IPS-матрицею, він забезпечує якісне передавання кольорів і широкі кути огляду, що особливо важливо під час геймінгу. Роздільна здатність 1 920 × 1 080 пікселів – запорука чіткості та високої деталізації картинки, а завдяки контрастності 1 000:1 відтворюване зображення вирізняється насиченими кольорами та глибокими чорними відтінками. Яскравість 250 кд/м² забезпечує комфортний перегляд за різного рівня освітлення, навіть за недостатнього. Висока частота оновлення 165 Гц та швидкість відгуку 1 мс запобігає розмиттю картинки під час динамічних сцен і сприяє більш плавному й реалістичному геймплею.

Завдяки якісній IPS-матриці та високій швидкості оновлення 2Е G2423B є привабливим варіантом для геймерів, яким важлива чіткість відтворення і плавний геймплей динамічних ігор.

27″ для ігрового досвіду нового рівня

27-дюймовий ігровий монітор 2Е G2723B націлений на задоволення потреб геймерів. Оснащений IPS-матрицею, він подарує яскраві та живі кольори, а також широкі кути огляду, що є важливим під час геймінгу. Визначальною перевагою моделі для геймерів є висока частота оновлення дисплея (165 Гц) та неймовірна швидкість відгуку (1 мс), що є запорукою чіткого відображення без розмиття навіть у динамічних сценах.

Монітор 2Е G2723B є чудовим вибором для геймерів, які цінують інтенсивний геймплей і бажають зануритися у світ віртуальних пригод.

Ключ до геймерських тріумфів

Ігровий монітор 2Е G2723BV, який вирізняється 27-дюймовим дисплеєм із вигнутою матрицею, створений для здобуття найінтенсивніших вражень від геймінгу. Роздільна здатність 2 560 × 1 440 гарантує деталізоване та чітке зображення для глибокого занурення у віртуальний світ. VA-матриця забезпечує яскравість кольорів, роблячи геймплей реалістичнішим, тоді як контрастність монітора 4 000:1 – запорука відтворення глибоких чорних і насичених кольорових відтінків.

Монітор 2Е G2723BV – оптимальний вибір для геймерів, які прагнуть отримати якомога більше задоволення від ігрового процесу.

Вікно у світ реалістичного геймінгу

Дисплей ігрового монітора 2Е G3223B із кривизною 1 500R має діагональ 31,5″. Модель стане вдалим вибором для геймерів, які бажають поліпшити свій ігровий досвід. Завдяки якісній VA-матриці можна насолоджуватися дивовижним контрастом і насиченістю кольорів, що зробить геймплей реалістичнішим. Роздільна здатність 2 560 × 1 440 пікселів – запорука деталізованого та чіткого зображення. Неймовірний дует – частота оновлення 165 Гц і швидкість відгуку 1 мс – забезпечує плавний геймплей та мінімізує розмиття картинки в динамічних сценах.

З огляду на велику діагональ, кривизну 1 500R і високу продуктивність, монітор 2Е є чудовим варіантом для геймерів, які надають перевагу інтенсивному геймплею та бажають зануритися у віртуальні світи з головою.

Немає товарів у кошику.