fbpx
Новини

Бездротові комп’ютерні миші 2E Gaming HyperSpeed WL Lite та Pro створені для професійних геймерів, які полюбляють справжній контроль і точність за будь-яких ігрових ситуацій.

Миші серії 2E Gaming HyperSpeed Lite WL можуть працювати як без кабелю, так і через кабель USB Type-C, аби не виникало необхідності зупиняти гру, коли закінчиться заряд. Крім того, під час гри через кабель заряджається вбудована батарея.

Преміальні матеріали та легкий ергономічний корпус із отворами гексагональної форми забезпечують мишам серії HyperSpeed беззаперечну перевагу у кіберспортивних змаганнях.

Миші оснащено RGB-підсвічуванням з 16,8 млн кольорів, тож обирай свій колір гри та перемоги. Створюй по-справжньому яскраву атмосферу гри, використовуючи десять сценаріїв підсвічування та необмежену кількість кольорів і відтінків.

За допомогою оновленого потужного фірмового ПЗ можна швидко змінити налаштування параметрів DPI, частоти опитування, RGB-підсвічування, призначення кнопок, а також записи макросів. Підтримується чотири ступені регулювання частоти опитування: 125-250-500-1000, налаштування чутливості миші, налаштування швидкості скролінгу або по сторінкам, а також швидкості подвійного кліка. Для зручності передбачено збереження декількох профілів користувача з можливістю експорту та імпорту.

Глайди з PTFE-матеріалу виводять швидкість і точність кожного руху маніпуляторів HyperSpeed на якісно новий рівень. У комплекті також є змінні глайди, на випадок якщо оригінальні зносяться, що майже неможливо. Тому легке ковзання, максимальна чутливість і швидка реакція гарантовані!

Миші HyperSpeed витримають не один ігровий сезон, оскільки ресурс перемикачів Huano та Omron становить понад 20 мільйонів натискань.

Реагуй на ігрові моменти блискавично завдяки еталонним сенсорам PixArt. Змінюй налаштування параметрів DPI від 100 до 19000 та обирай свій ритм гри з мишею HyperSpeed Pro WL, оснащеною сенсором PixArt 3370, що має вражаючі показники швидкості, точності й енергоефективності.

Серія HyperSpeed Lite також використовує один з еталонних сенсорів PixArt 3325 із налаштуванням DPI від 200 до 10000 за однією віссю.

  • Ультралегка конструкція корпусу з гексагональними отворами
  • Перемикачі Huano (Серія Lite WL) та Omron (Серія Pro WL)
  • Сенсори PixArt 3325 (Серія Lite WL) та PixArt 3370 (Серія Pro WL)
  • Витончене налаштування DPI – 200-10000 (Серія Lite WL), 100-19000 (Серія Pro)
  • Максимальне прискорення 20 G (Серія Lite WL), 50 G (Серія Pro WL)
  • Глайди з чистого PTFE-матеріалу
  • Енкодери колеса прокрутки F-SWITCH
  • Потужне фірмове ПЗ

Немає товарів у кошику.