fbpx
Новини

Лаконічний тримач для кабелю 4в1 продовжує геймерську стилістику бренду та налаштовує до великих звершень у будь-якій грі. Адже найголовніше для геймера – комфорт та зручність ігрового місця, а даний аксесуар гарантовано надійно зафіксує дріт миші для швидких рухів.

Так, ергономічний силіконовий тримач зі знімним затискачем для миші допомагає підтримувати кабелі на робочій поверхні у повному порядку, не займаючи багато місця на столі. Крім того, підставка Bungee Scorpio достатньо важка і має прогумовану нековзну поверхню, завдяки чому міцно стоїть на поверхні. Тож більше жодних випадкових рухів, які можуть завадити перемозі.

Обирайте свій колір гри завдяки 7 режимам LED-підсвічування, яке легко змінити лише одним дотиком до сенсорного датчика, що знаходиться на корпусі тримача. Якщо бажаєте вимкнути підсвічування, просто натисніть сенсорну кнопку. Це круто, адже гра стане ще більш захопливою та атмосферною!

Крім того, USB-хаб на три порти та слот для SD-карт дозволить полегшити підключення додаткових пристроїв або швидко підзарядити смартфон. Тож тобі залишається просто його під’єднати та продовжити гру.

Немає товарів у кошику.